KURSY
ŻEGLARSKIE


Zobacz aktualną ofertę atrakcyjnych kursów żeglarskich na 2018 rok!


POLECAMY:

O Nas

p2

Szkoła żeglarstwa

Jesteśmy Szkołą Żeglarstwa, która od wielu lat kształci młodych żeglarzy. Dzięki naszym kursom żeglarskim przybywa co roku ponad 100 młodych żeglarzy. Działamy z pasją i ogromnym zaangażowaniem, ponieważ kochamy żeglarstwo.

Organizowane przez nas kursy na żeglarza jachtowego odbywają się na Mazurach. Przeznaczone są one dla każdego, bo prowadzimy kursy żeglarskie dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób dorosłych. Każdy turnus to wielka przygoda, bo każda grupa jest inna, inne warunki podczas rejsu oraz inne umiejętności żeglarzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosować się do tych warunków i stworzyć niezwykłą atmosferę podczas rejsu. Materiał szkoleniowy dopasowujemy do umiejętności uczestników kursu. Dbamy o to, aby nasze kursy żeglarskie dla młodzieży były nie tylko nauką, ale również i przygodą. Podczas turnusu nie tylko przekazujemy niezbędną wiedzą do zdobycia patentu żeglarskiego, ale również organizujemy czas wolny tak, aby młodzież mogła poznać zabytki i ciekawe miejsca na Mazurach.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak spędzić swój wolny czas, to zapraszamy na nasze kursy żeglarskie! Mazury, żeglarstwo, nowe przyjaźnie i niezapomniane chwile podczas rejsu czekają na Ciebie!

Zapraszamy!