KURSY
ŻEGLARSKIE


Zobacz aktualną ofertę atrakcyjnych kursów żeglarskich na 2018 rok!


POLECAMY:

Kurs żeglarski Mazury

interactivestock-68030-mMazury to region pełny uroku. To również jedyne miejsce w Polsce, gdzie najlepiej czują się żeglarze. Długie trasy żeglarskie, niezwykle krajobrazy, dziewicza przyroda, to właśnie Mazury. To wszystko jest do zobaczenia podczas naszych kursów żeglarskich na Mazurach.

Nauka żeglarstwa wymaga zaangażowania, ponieważ za każdym kolejnym rejsem młody adept żeglarstwa uczy się czegoś nowego. Dodatkowo każdy rejs jest okazją do szlifowania swoich umiejętności, tym bardziej jeśli jest to kurs żeglarski. Mazury są zatem idealnym miejscem, aby sprawdzić swoje umiejętności żeglarskie, pogłębić wiedzę o przydatne wiadomości np. z zakresu nawigacji, meteorologii, ratownictwa, locji czy też teorii manewrowania. Z pewnością nie raz nadarzy się okazja ku temu, aby sprawdzić się jako sternik w różnych warunkach pogodowych.

Doskonałym uzupełnieniem będą wieczory w towarzystwie innych uczestników kursu spędzone przy ognisku i podczas śpiewania szant. Na pewno każdy z kursantów będzie miał okazję do podzielenia się swoimi żeglarskimi doświadczeniami, tym samym uzupełniając nasz kurs żeglarski ciekawymi historiami. Mazury i nasza Szkoła żeglarska czekają na Ciebie!

Dodaj komentarz